Songtexte.com Drucklogo

PATKÁNY Songtext
von KKevin

PATKÁNY Songtext

Felületes világot élünk
Mindenhol hemzseg a sok patkány
Eltitkoljuk mindig mit érzünk
A gondok a szívünket robbantják

Ez mindig én maradok
Fel-healel a stú, heti négyszer haccacáré
Folyton szétmaradok, de egyszer észbe kapok
Hajt a vérem az apámé
Alkohollal lenyomom a showt
Nem teregetem ki nektek a receptemet
Nem hozok szart, csak mindig a jót
Veletek együtt cipelem a keresztemet


Valamiért úgy érzem, hogy fiatalon megyek el
Túlhajtom magamat mert nekem nem csak a fele kell
Én ott kezdődök el ahol más berezel
Hogyan maradj lowkey hogyha 20 millákat keresel
Kérhettek tőlem, de úgyse fogok adni már
Az önvédelmi mechanizmus réges-régen aktivált
Én úgy nőttem fel, hogy körbevett a sok kannibál
Nem szeretjük azt aki csak nagy szavakat hajigál

Uuu, csak hajtom a verdát és zuhog az eső
Uuu, kétszázzal a pályán max hangerő

Nem érzek már semmit, elhagytam a lelkem, messze elkerül a szerelem
Nem szeretek meg senkit, csalódtam de mennyit, pia buli ebbe temetek
De nekem jó így, megmaradok egy tróger berobban a dzso
Érzem hogy bódít, temessetek mellém el 100 milliót

Ne haragudj anyu, a kicsi fiad felnőtt
Sajnos az életemben nem mindig van erkölcs
Nagyon kevesen ismerhetik a belsőm
Nem bírom elviselni, ha nem én vagyok az első
Csalódok a szerelemben, csalódok az életben
Az évek csiszoltak engem már ilyen élesre
Volt aki átbaszott és közben még élvezte
Rosszabb napokon nem számíthatsz a pénzedre

Felületes világot élünk, mindenhol hemzseg a sok patkány
Eltitkoljuk mindig mit érzünk, a gondok a szívünket robbantják


Nem érzek már semmit, elhagytam a lelkem, messze elkerül a szerelem
Nem szeretek meg senkit, csalódtam de mennyit, pia buli ebbe temetek
De nekem jó így, megmaradok egy tróger berobban a dzso
Érzem meg bódít, temessetek mellém el 100 milliót

Songtext kommentieren

Log dich ein um einen Eintrag zu schreiben.
Schreibe den ersten Kommentar!

Quiz
Welche Band singt das Lied „Das Beste“?

Fans

»PATKÁNY« gefällt bisher niemandem.